Ośrodek działaj lokalnie

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Galeria

Biłgorajska Akademia Liderów

Biłgorajska Akademia Liderów

W finale II Mistrzostw Debat Oksfordzkich, który odbył się 25 listopada br. spotkali się przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ. Drużyny w prowadzonej "bitwie na argumenty" próbowały znaleźć odpowiedź na pytanie: czy możliwe są dobre stosunki z państwami sąsiednimi, bez rozliczenia przeszłości?Poziom debaty oceniała loża ekspertów, w której zasiedli: Alicja Jachiewicz Szmidt,o. Tomasz Dostatni oraz Henryk Wujec.


W finale II Mistrzostw Debat Oksfordzkich zwyciężyła reprezentacja LO im. ONZ w składzie: Kacper Wryszcz, Bartosz Płecha, Benedykt Król oraz Olga Różańska. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia wykonanych przez fotografa Marcina Skibę.

Bajkowy plac zabaw

Bajkowy plac zabaw

Huśtawki, zjeżdżalnie, mini siłownia, a nawet wiejski regał z książkami - to wszystko znajduje się na terenie nowo powstałego "Bajkowego placu zabaw" w Soli. W niedzielne popołudnie, 9 października, podsumowano inwestycję.W Soli, za rzeką, w zielonym zakątku, z dala od ruchliwej ulicy powstał plac zabaw - miejsce, które służyć będzie zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym mieszkańcom. Obiekt powstał w ramach projektu "Bajkowy plac zabaw" realizowanego przez Stowarzyszenie "Razem Łatwiej w Zakątku Ziemi Biłgorajskiej".Podczas niedzielnego wydarzenia dokonano uroczystego poświęcenia obiektu, zorganizowana została też akademia, podczas której zaprezentowały się dzieci z miejscowej szkoły. Jednak i tak najważniejszą i najfajniejszą częścią wydarzenia był moment kiedy dzieciaki mogły wypróbować wszystkie sprzęty znajdujące się na nowo powstałym placu.Ośrodek Działaj Lokalnie
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

ul. T. Kościuszki 65
23-400 Biłgoraj

tel. 84 686-48-77
fax. 84 686-53-93
tel. kom. 606-925-977
e-mail: flzb@lbl.pl

Znajdziesz na na Facebooku
f
© 2021 Net Partners